roen

Finalizare proiect ,,Modernizare, extindere, dotare Scoala Gimnaziala Corp C1, amenajare teren de sport si refacere imprejmuire Comuna Bistret, Judetul Dolj”

Atingerea obiectivelor reprezinta cheia SUCCESULUI !

Îmi doresc şi mi-am propus să fac tot posibilul ca fiecare cetăţean al comunei Bistret să ajungă să traiască în condiţii decente, iar datoria mea este să sprijin toate proiectele ce au ca finalitate beneficiul cetățeanului.

Astfel, împreună ne vom bucura de finalizarea proiectului ,,Modernizare, extindere, dotare Scoala Gimnaziala Corp C1, amenajare teren de sport si  refacere imprejmuire Comuna Bistret, Judetul Dolj ”,

Vom fi fericiţi  si mandri să vedem cum copiii sau nepoţii noştri vor învaţă intr-o scoala cu tehnologia modernă. Ca primar al Comunei Bistret, vă mulţumesc ca m-aţi sprijnit până acum şi am încredere totală că şi de acum înainte vom forma o adevarată echipă şi împreună ne vom bucura de finalizarea oricărui proiect evidenţiat în strategia de dezvoltare locală.

Cu respect ,

Primar Antonie Cristiana